ROZCESTNÍK aktivit a organizací v ČR, které podle nás svojí činností tvoří #ČESKObudoucnosti

Neustále hledáme, kdo všechno v Česku dělá cokoliv prospěšného pro okolí a tím pozitivně tvoří budoucnost Česka. Ať se jedná o vzdělávací, neziskovou, sportovní nebo jinak záslužnou aktivitu. Na tento rozcestník postupně přidáváme aktivity a organizace, o kterých jsme přesvědčeni, že na ROZCESTNÍKU #ČESKObudoucnosti být mají. Tyto organizace postupně kontaktujeme a pokud mají zájem, umisťujeme na tento rozcestník i jejich logo s popisem činnosti, aby je vedle nás mohl najít i kdokoliv další.


Autis centrum, o. p. s.

"Naším posláním je pomáhat s péčí rodinám dětí s autismem a současně podporovat děti a dospělé s autismem tak, aby byli co nejvíce samostatní a necítili se v životě osamělí. Poskytujeme sociální služby pro osoby s autismem od narození až do 45 let věku → raná péče, sociální aktivizační služba, odlehčovací služby, týdenní stacionář, v létě organizujeme rekondiční tábory a jsme doprovázející organizací homesharingu v Jčk."


KAMARÁDI, spolek

Naší činností se snažíme smysluplně naplnit volný čas dětí a mládeže, ale i dospělých a ostatních věkových kategorií a sociálních skupin. Nabízíme volnočasové i zájmové kroužky pro děti, celoročně pořádáme akce pro veřejnost, otevíráme rodičovské centrum a organizujeme příměstské tábory. Podporujeme děti s onkologickým i jiným onemocněním, spolupracujeme s dětským domovem Kladno a ZDVOP Stochov.

Abecedně řazený seznam aktivit a organizací
Aktuální dění najdete na LinkedIN #ČESKObudoucnosti
Informace ke konferenci #ČESKObudoucnosti 13.10.2023


ASA (Asociace Studentů a Absolventů), z.s., IČ 227 29 283, Vítězné náměstí 576/1, Dejvice, 160 00 Praha 6

© 2008 - 2060 #ČESKObudoucnosti